Oferta dla gości

W “Panoramie” oferta noclegowa zawiera pokoje 1-, 2-, 3-, 4-osobowe. Każdy pokój posiada własną łazienkę, TV, czajnik oraz sprzęt plażowy. Znajdują się również pokoje o podwyższonym standardzie, które posiadają lodówkę i balkon z pięknym widokiem na wodę. Oprócz pokoi w ofercie znajdują się apartamenty składające się z 2-3 pokoi, łazienki, aneksu kuchennego oraz balkonu.

Oferowane wyżywienie:
- śniadanie w formie stołu szwedzkiego
- obiadokolacja
- Drink-bar w obiekcie

Na terenie pensjonatu znajdują się 2 sale konferencyjne (30osób, 50osób), sauna, łowiska wędkarskie, bilard, grill, plac zabaw, parking zamykany.
Dodatkowym atutem jest możliwość wypożyczenia rowerów wodnych oraz górskich.

W “Zielonym Raju” znajdują się pokoje 2-,3-,4-osobowe. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TV, czajnik, sprzęt plażowy. Dodatkowo w większości pokojach są słoneczne balkony z krzesełkami i stolikami. Oprócz pokoi oferta zawiera również apartamenty składające się z sypialni, pokoju dziennego, przedpokoju oraz łazienki. Ponadto w dwóch apartamentach znajdują się aneksy kuchenne, natomiast w jednym zamiast aneksu jest piękny duży taras.

W obydwóch obiektach wypoczynkowych znajduję się w sumie 140 miejsc noclegowych w komfortowych warunkach.

Wyżywienie oferowane jest w pensjonacie “Panorama”.

Oprócz pobytu wypoczynkowego istnieje możliwość zorganizowania przyjęć okolicznościowych, bankietów oraz wszelkie imprezy.


Nie wystarcza Ci jezioro ? Sprawdź wspaniałe oferty nad morzem Kołobrzeg noclegi zachwycą wszystkich gości.
Nie tylko w górach będziecie mogli poczuć szaleństwa na stokach zajrzyjcie na Poznań noclegi .

Najnowsze wpisy: